Frankfurt'tan Ne Alınır?

Frankfurt alışşveriş

Frankfurt Avrupa'da en çok alışveriş yapılan şehirlerinden bir tanesidir. En ucuzundan en lüksüne her bütçeye uygun alışveriş imkânları sunan şehirdeki bazı dükkânlar 22.00’ye kadar hizmet verir.

Alışveriş caddeleri ile meşhur olan şehirdeki en ünlü cadde “Zeil”dir. Trafiğe kapalı olan bu caddede mağazaların büyük bir çoğunluğunu dünyaca ünlü markalar oluşturur. Bu caddede aynı zamanda MyZeil, Hollister, Karstadt, Galeria Kaufhof, Zeilgalerie gibi büyük alışveriş merkezleri de bulunur. Bölgede yer alan Frankfurt Noel Pazarı’da Almanya’nın en büyük ve en eski Noel pazarlarından biridir.

Frankfurt’un en pahalı alışveriş caddelerinden biri Goethestraße ise aşırı lüks, üst segment markaların bulunduğu bir caddedir.

Şehrin tarihi mekânlarına yakın olan Braubachstraße caddesinde ise ikinci el kitap ve antika dükkânlarını bulabilirsiniz. Buradaki dükkanlardan Frankfurt tarihi eserlerini anlatan küçük obje ve hediyelik eşyaları ile birbirinden leziz Alman çikolatalarını satın alabilirsiniz

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.