Kopenhag Otelleri: Kopenhag’da Nerede Kalınır?

Kopenhag rosenborg kalesi

Turistik rotaların şehir merkezinde yer aldığı Kopenhag’da, merkezde konaklamak oldukça avantajlıdır. Özellikle Inner City bölgesinde seçeceğiniz bir otel geziniz boyunca size fayda sağlayacaktır. Bu otellerden bazıları; Tivoli Bahçeleri’ne yakın olan Raddison Blu Royal Hotel veya Hotel Nimb, Belediye Binası meydanında bulunan Scandic Palace Hotel ve Stroget’de bulunan First Hotel Kong Frederik’tir. Stroget Caddesi de trafiğe kapalı bir alışveriş caddesi olması ve konaklama seçeneklerinin yoğunlukla yer alması sebebleriyle tercih edilebilir. Eğer daha uygun fiyatlı seçenekleri göz önünde bulundurmak isterseniz şehrin hem merkezinde hem de farklı bölgelerinde yer alan ve yurt tarzında hizmet veren hostel seçeneklerini de göz önünde bulundurarak seyahatinizi planlayabilirsiniz.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.