Kopenhag’a Nasıl Gidilir?

Türkiye’nin herhangi bir şehrinden seyahat tarihlerinizi planlayarak, İstanbul aktarmalı şekilde Kopenhag’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarihleri ve detayları için Pegasus Hava Yolları  Kopenhag uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Kopenhag Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Kopenhag şehir merkezinden metro, otobüs ve tramvay gibi toplu ulaşım araçlarını kullanarak oldukça kolay bir biçimde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Havalimanının 3 numaralı terminalinden 5A numaralı otobüse binerek ortalama 30 dakikalık bir sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Daha hızlı bir alternatif olarak ise yine 3 numaralı terminalden tren seçeneğini kullanabilirsiniz. Metro olarak ise M2 hattını kullanarak şehir merkezine rahatlıkla varabilirsiniz. Bunlar dışında taksi seçeneğiniz de bulunmaktadır.

Tüm bunların yanı sıra, seyahatinizi daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilir, seyahat tarihlerinize uygun olarak sunulan araç seçeneklerine göz atabilirsiniz. Seçtiğini aracı, istediğiniz tarih ve saatte havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.