Kopenhag Şehir İçi Ulaşım

Kopenhag Oresund Köprüsü

Kopenhag Avrupa’nın en gelişmiş şehirlerinden birisidir. Bu nedenle toplu ulaşım kullanarak şehrin her bölgesini 24 saat boyunca rahatlıkla gezebilirsiniz. Otobüs, metro, deniz otobüsü ve tren gibi birçok ulaşım seçeneği mevcuttur.

Kopenhag’a geldiğinizde “Copenhagen Card” satın alarak, 24 veya 48 saat boyunca tüm toplu ulaşım araçlarını indirimli veya ücretsiz kullanabilirsiniz. Seyahatiniz daha uzun sürecekse 7 gün boyunca tüm toplu ulaşım araçlarının sınırsız kullanılmasına olanak sağlayan “Flexcard”ı da satın alabilirsiniz.

Birkaç farklı otobüs hattı bulunan şehirde, 24 saat hizmet veren A kodlu otobüsler, şehrin merkezi noktalarından geçtiği için turistlerin en sık kullandığı ulaşım seçenekleri arasında yer alır. S kodlu otobüsler ise 06.00 ile 01.00 arasında hizmet sağlar. N kodlu otobüsler ise yalnızca geceleri hizmet sağlar.

Bir diğer ulaşım seçeneği olan metro ise 24 saat hizmet vermektedir. 2 hattı bulunan metronun M2 hattı da şehrin merkezi noktalarına ulaşım sağlar.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.