SAYFA BAŞINA DÖN

Münih Otelleri: Münih'te Nerede Kalınır?

Münih Saray

Şehir yıl içerisinde binlerce turiste ev sahipliği yapar. Bu nedenle konaklama çeşitliliği açısından zengindir. 500’ün üzerinde tesise sahip olan Münih’te bütçenize ve beklentilerinize uygun bir seçenek bulabilirsiniz. Ludwingvorstadt, Maxvorstadt, Alstadt-Lehel gibi bölgelerde rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Bu bölgeler şehir merkezine oldukça yakındır ve şehri gezerken size pek çok avantaj sağlar. Smart Stay Hostel, Munich City, Europäischer Hof, Hotel Condor, Hotel Europa, Hotel Concorde, Arthotel ANA Diva, Hotel an der Oper, Hotel Amba gibi oteller Münih’in en çok tercih edilen otelleri arasında yer alır. 


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.