Münih'ten Ne Alınır?

Almanya’nın en önemli moda merkezleri arasında yer alan Münih’te, sokaklar birçok butik mağaza ve tasarım dükkânlarıyla doludur. Münih caddeleri arasında; alışveriş için en popüler olanlar Neuerstrasse, Kaufingerstrasse, Theatinerstrasse, Residenzstrasse ve Maximillianstrasse caddeleridir. Şehir halkı ve gelen turistler özellikle Münih sokak pazarlarına oldukça ilgilidir. Viktualienmartk, Elisabethmartk, Auer Dult, Noel pazarı gibi sokak pazarlarını ziyaret ederek kendinize ve sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Sevdiklerinize kolay taşıyabileceğiniz bir şeyler almak isterseniz, Almanya’nın dillere destan çikolatalarından satın alabilirsiniz. Bunun dışında Schwabing’de bulunan alışveriş mekânlarını da ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.