Münih'e Nasıl Gidilir?

Almanya’nın en büyük şehirlerinden biri olan Münih her yıl dünyanın her yerinden binlerce turiste ev sahipliği yapar. Yurt içi ve yurt dışında pek çok şehirden Münih’e direkt ve aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Yılın her ayında en uygun fiyatlı Münih uçak bileti için Pegasus’u ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Münih Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Münih’te ulaşım oldukça rahattır. Metro, tramvay, otobüs, taksi ve araç kiralama seçeneklerini kullanarak Münih Havalimanı’ndan şehir merkezine gidebilirsiniz. Münih Havalimanı şehir merkezine yaklaşık 28 km uzakta yer alır. Şehrin kuzeybatısında yer alan Münih Havalimanı’na her 10 dakikada bir kalkan S8 isimli trenleri de kullanabilirsiniz. Ayrıca Txi Zantrale Frising ve IsarFunk Taxizantrale isimli iki taksi firması aracılığı ile Münih Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Seyahatinizi daha en başından konforlu kılmak isterseniz; seyahat tarihleriniz, bütçeniz ve beklentileriniz doğrultusunda ideal aracı kiralayabilirsiniz. Bu işlemi, Pegasus araç kiralama hizmeti aracılığıyla en güvenilir şekilde tamamlayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.