SAYFA BAŞINA DÖN

Oş Şehir İçi Ulaşım

Oş şehir içi ulaşım

Oş’un şehir içi ulaşım ağı henüz çok gelişmiş değildir; bu sebeple şehirde toplu taşımda adına martruşka ve taksi dolmuşlar kullanılabilir. Bunun yanı sıra taksi ile şehrin her noktasına ulaşım sağlamak mümkündür. Bir kasaba havasında olan şehirde birçok yeri yürüyerek de keşfedebilirsiniz.

Şehrin en bilinen ulaşım seçeneği martruşka, şehir içinde sürekli belli rotalarda gezinir. Belli durakları bulunmakla birlikte yol üstünde dilediğiniz an durdurabilirsiniz.  

Martruşka kadar hesaplı olmamasının yanı sıra şehrin en çok tercih edilen toplu taşım araçlardan biri dolmuş taksidir. Dört yolcu geldiği zaman hareket eden bu taksilerle birçok yere hızlı ulaşım sağlamanız mümkündür.  

Küçük bir grup olarak gelen ve şehri gezmek isteyen kişilerin kullanacağı hesaplı yollardan bir tanesi de özel taksilerdir. Oş’ta, şirket taksileri ve serbest taksiciler olmak üzere iki tür taksi bulunur. Serbest taksicilerle pazarlık yapma imkanı olmasına rağmen turistler için şirket taksileri tavsiye edilmektedir.

 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.