SAYFA BAŞINA DÖN

Oş'a Nasıl Gidilir?

Siyasi ve tarihi açıdan Kırgızistan’ın simgelerinden bir tanesi olan Oş, yıl içinde yerli ve yabancı pek çok turisti ağırlamaktadır. Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul’dan Oş’a, Bişkek aktarmalı uçuşları mevcuttur.  Ülkemizden de pek çok insanın ziyaret ettiği Oş’a Pegasus ayrıcalıkları ile ulaşım sağlamak için Oş uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Oş Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Oş Uluslararası Havalimanı (OSS), şehir merkezine 10 km uzaklığındadır. Şehre gidiş için toplu taşıma araçlarını araştırmadan önce, konaklayacağınız yerin havaalanından özel servisi olup olmadığını veya size böyle bir servis hizmeti verip vermeyeceğini sorabilirsiniz.    

Şehir merkezine ulaşım otobüs ya da marşrutka ile sağlanmaktadır. Otopark 1’in yanındaki duraktan 10 numaralı otobüs ya da 142 numaralı marşrutka ile şehrin merkezi noktalarına ulaşım sağlayabilirsiniz. 07.00 ile 19.00 arası her 10 dakikada bir şehir merkezine giden araç bulabilirsiniz. İki ulaşım seçeneğinde de ortalama ulaşım süresi 25 dakikadır. Duraklarda yer alan tüm bilgiler Kiril alfabesi ile yazılmış olduğu için gideceğiniz yerin ismini net olarak bilmeniz ve yanınızda ismin yazılı olduğu bir kopya olması çok önemli.  

Terminal 2’nin çıkışında bekleyen taksiler ile de şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.