SAYFA BAŞINA DÖN

Oş'tan Ne Alınır?

Osh alışveriş

Oş’ta her çeşit baharata ulaşmak mümkündür. Bunun için Oş Pazarı da denilen Jayma Bazaar’a uğrayabilirisiniz. Yine burada bulunan yöresel dükkanlardan kilim ve dokuma örtü satın alabilirsiniz. Bayalinova Caddesi ve Kurmanzhan-Datka Caddesi, hediyelik eşya satın almak için şehirde tercih edilen alışveriş rotaları arasında.  

Daha büyük alışveriş kompleksleri için Bişkek’i ziyaret edebilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.