Samsun'a Nasıl Gidilir?

Samsun'a ulaşmak için Pegasus Hava Yolları’nın konforlu ve keyifli uçuşlarını tercih edebilirsiniz. Sabiha Gökçen Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes Havalimanı kalkışlı uçuşlar için Samsun uçak bileti alarak yaklaşık 1 saat 30 dakika gibi bir sürede Samsun'a ulaşmanız mümkün. Diğer şehirlerden ulaşım için de yine Pegasus Hava Yollarının aktarmalı uçuşlarından faydalanabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Samsun Çarşamba Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım 

Samsun Limanı

Çarşamba Havalimanı’nın şehir merkezine olan uzaklığı 25 km’dir ve araba ile şehir merkezine ulaşım ortalama 30 dakika sürmektedir. Havalimanında bulunan yolcu servisleri veya hemen çıkışta bulunan taksiler aracılığıyla konforlu bir şekilde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Seyahatiniz çok daha konforlu olsun isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti sayfası üzerinden, seyahat tarihlerinizi girerek ideal aracınızı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.