SAYFA BAŞINA DÖN

Şanlıurfa Otelleri: Şanlıurfa’da Nerede Kalınır?

Binlerce yıllık tarihi eserleri, müzeleri, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük ikinci ili olması ve lezzetli yemekleri ile Şanlıurfa birçok misafir ağırlıyor. Genellikle iş, gastronomi ve kültür turizmi için tercih edilen şehrin neredeyse her noktasında bir otel bulmak mümkün.

şanlıurfa da nerede kalınır


Şanlıurfa’da Konaklama

Zincir oteller ile konaklar gibi farklı birçok alternatif sunan Urfa, her bütçeye hitap eden otellere sahip. Şanlıurfa’dan otel rezervasyonu yaptırırken Haliliye ve Eyyübiye gibi merkezde bulunan ilçeleri tercih etmek gerekiyor. Buradaki oteller biraz daha pahalı olsa da neredeyse müze, iş merkezleri ve ünlü restoranlara ulaşmak için çoğunlukla taşıt kullanmanıza gerek kalmıyor. Böylece ulaşım masraflarından kurtulmuş oluyorsunuz.

 

Şanlıurfa Otel Önerileri


Dedeman Şanlıurfa

Tüm şehri görebileceğiniz etkileyici bir manzaraya sahip olan Dedeman Şanlıurfa, erken rezervasyon ile uygun fiyatlara konaklanabilecek bir otel olarak öne çıkıyor. Yüksek hızlı Wi-Fi, havuz ve engelliler için uygun odalar gibi farklı ihtiyaçlara uygun seçenekler sunulan otelden Balıklgöl’e yürüyerek ulaşılabiliyor.

Adres: Atatürk Mah. Hastane Cad. 63000 Haliliye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 318 25 00


Hilton Garden Inn Şanlıurfa

Urfa’da bulunan zincir otellerden bir başkası olan Hilton Garden Inn Şanlıurfa; kapalı havuz, çamaşırhane, kuru temizleme, spor salonu gibi birçok farklı hizmet ile ziyaretçilerini ağırlıyor. Otelin önünde büyük bir yeşil alan bulunuyor ve kentin manzarası görülebiliyor.

Adres: Karakoyunlu Mah. 11 Nisan Fuar Cad. No:54 63100 Eyyübiye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 318 50 00


El Ruha Hotel

Balıklıgöl’ün hemen yanında yer alan El Ruha, geleneksel mimari ile taştan inşa edilmiş. Havuz, hamam, sauna gibi birçok hizmetin sunulduğu otelin içerisinde restoranlar yer alıyor. Otelden çıktıktan sonra; Şanlıurfa Kalesi, Balıklıgöl ve Aynzeliha gibi merkezlere yürüyerek ulaşılabiliyor.

Adres: Yeni Mah. Haleplibahçe Cad. No: 155/A 63210 Eyyübiye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 215 44 11


Türkmen Konağı

Hz. İbrahim’in doğduğu mağaranın kuzeyinde yer alan Türkmen Konağı, Güneydoğu Anadolu’nun taş ile bezeli mimarisinin en önemli örnekleri arasında gösteriliyor. Türkmen Konağı’nın 12. yüzyılda inşa edildiği düşünülüyor. Tarihi doku içerisinde konaklama imkanı sunan Türkmen Konağı; Balıklıgöl, Şanlıurfa Mozaik ve Arkeoloji Müzesi ve Şanlıurfa Kalesi gibi birçok merkeze yürüyerek ulaşabileceğiniz kadar yakın.

Adres: Yeni Mah. 1272. Sok. No:26, 63500 Eyyübiye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 215 66 00


Hotel Arte

Şanlıurfa’da konaklama konusunda hem merkezi hem de uygun fiyatıyla öne çıkan Hotel Arte; yüksek hızda Wi-Fi, kuru temizleme ve restoran gibi farklı hizmetler sunuyor. Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’nin bitişiğinde bulunan otel, toplu taşıma ve tarihi merkezlere oldukça yakın.

Adres: Atatürk Mah. Atatürk Cad. No: 7 63100 Haliliye/Şanlıurfa

Telefon: 0 414 374 70 60


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.