SAYFA BAŞINA DÖN

Şanlıurfa’ya Ne Zaman Gidilir?

Urfa hem denizden oldukça uzak hem de düz bir coğrafyaya sahip olması nedeniyle tipik karasal iklim özellikleri gösteriyor. Kışlar soğuk, yaz ayları ise çok yüksek sıcaklıklar gözlemlenebiliyor. Bu nedenle ilkbahar ya da sonbahar mevsimlerini tercih etmek çok daha mantıklı olabilir.

Şanlıurfa ya ne zaman gidilir

 

Bayramda Şanlıurfa

Şanlıurfa tatilini ucuza getirmek isteyenler genellikle bayram gibi dönemlerden kaçınmaya çalışıyor. Bunun temel olarak iki nedeni var. Birincisi Türkiye’nin dört bir yanına yayılan Urfalıların bayram gibi resmi tatilleri değerlendirerek memleketlerine dönmesiyken; diğer neden ise Suudi Arabistan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer bazı Orta Doğu ülkelerinden insanların bayram tatillerinde Balıklıgöl gibi tarihi mekanları ziyarete geliyor olması. Dini bayramlar gibi özel günlerde otel ve uçak fiyatları artıyor. O yüzden Şanlıurfa uçak biletini şimdiden ayırt deriz.


Şanlıurfa GAP Havalimanı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük havalimanlarından olan Şanlıurfa GAP Havalimanı, iş ya da turizm için gidecek tüm yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş. Havalimanı içerisinde ATM, yaklaşık 500 araçlık otopark, kafe ve restoran bulunuyor.

http://www.gap.dhmi.gov.tr/havaalanlari/default.aspx?hv=36


Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.