Şanlıurfa’ya Ne Zaman Gidilir?

Urfa hem denizden oldukça uzak hem de düz bir coğrafyaya sahip olması nedeniyle tipik karasal iklim özellikleri gösteriyor. Kışlar soğuk, yaz ayları ise çok yüksek sıcaklıklar gözlemlenebiliyor. Bu nedenle ilkbahar ya da sonbahar mevsimlerini tercih etmek çok daha mantıklı olabilir.

Şanlıurfa ya ne zaman gidilir

 

Bayramda Şanlıurfa

Şanlıurfa tatilini ucuza getirmek isteyenler genellikle bayram gibi dönemlerden kaçınmaya çalışıyor. Bunun temel olarak iki nedeni var. Birincisi Türkiye’nin dört bir yanına yayılan Urfalıların bayram gibi resmi tatilleri değerlendirerek memleketlerine dönmesiyken; diğer neden ise Suudi Arabistan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer bazı Orta Doğu ülkelerinden insanların bayram tatillerinde Balıklıgöl gibi tarihi mekanları ziyarete geliyor olması. Dini bayramlar gibi özel günlerde otel ve uçak fiyatları artıyor. O yüzden Şanlıurfa uçak biletini şimdiden ayırt deriz.


Şanlıurfa GAP Havalimanı

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en büyük havalimanlarından olan Şanlıurfa GAP Havalimanı, iş ya da turizm için gidecek tüm yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde düzenlenmiş. Havalimanı içerisinde ATM, yaklaşık 500 araçlık otopark, kafe ve restoran bulunuyor.

http://www.gap.dhmi.gov.tr/havaalanlari/default.aspx?hv=36


×
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
ONLINE CHECK-IN
Online check-in yap, havaalanında sıra bekleme.
Aşağıdaki bilgileri doldurarak online check-in yapabilirsiniz.
Havalimanları Online Check-in Uygunlukları
Bir şehir ya da havaalanı seçiniz
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

PNR Numarası ve E-Bilet Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR Numarası Nedir?

PNR(Passenger Name Record)kodu, Yolcu İsim Kaydı’nın kısaltmasıdır. Daha çok rezervasyon numarası olarak bilinir. İnternetten bir bilet rezerve ettiğinde ya da satın aldığında sana verilir. Rakamlar ve harflerden oluşur. Bu numara ile havaalanlarında biletin çıktısını alabilir, değiştirme ve iptal işlemlerini yapabilirsin. Kısaca uçuş bilgilerine ulaşabilmek için en kolay yoldur.

PNR kodu internetten bilet aldığında e-mail yoluyla sana gönderiliyor.

E-Bilet Nedir?

E-Bilet Nedir?

Belge numaranız PC ile başlar ve 13 hanelidir. Bu numarayı bilet işlemlerinizi gerçekleştirmek için kullanabilirsiniz.

Hatırlatma:

Flypgs.com'u daha iyi görüntüleyebilmeniz için tarayıcınızı ileri bir sürümü ile güncellemeniz gerekmektedir.