SAYFA BAŞINA DÖN

Stuttgart'a Nasıl Gidilir?

Güney Almanya’da yer alan ve Avrupa’nın önemli turistik noktalarından biri olan Stuttgart’a, Pegasus Hava Yolları ile İstanbul ve Antalya’dan gerçekleşen direkt uçuşlarla ulaşım sağlayabilirsiniz. Diğer şehirlerden aktarmalı olarak ulaşım sağlayabileceğiniz şehrin uçuş tarihleri ve detaylar için Stuttgart uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Stuttgart Havaalanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Stuttgart Havalimanı'ndan şehir merkezine ulaşmak için metro hattını kullanabilirsiniz. S2 ve S3 numaralı hatlara binerek şehir merkezine yaklaşık 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Ayrıca biletleri de metro hattına binmeden satın alabilirsiniz.

Seyahatinizin tamamını daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Pegasus’un, seyahat tarihleriniz doğrultusunda sunduğu araç seçeneklerinden ideal aracınızı seçebilir, aracı havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.