Bağdat'a Nasıl Gidilir?

Bağdat harita nasıl gidilir?

Pegasus Hava Yolları’nın Bağdat’a İstanbul Sabiha Gökçen kalkışlı direkt uçuşları bulunur. Yaklaşık 2 saat 20 dakika süren Bağdat yolculuğu hakkında tüm detaylar için Bağdat uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Bağdat Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Bağdat Uluslararası Havalimanı şehrin 16 kilometre batısında yer alır. Toplu taşıma sistemlerinin pek gelişmediği Bağdat’da havalimanından şehir merkezine ulaşım genellikle taksiler ile sağlanır. Taksimetrenin çalıştırılmadığı şehirde taksicilerle pazarlık yapabilirsin.

Daha konforlu bir seyahat deneyimi için araç kiralamak isterseniz Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Pegasus’un seyahat tarihlerinize göre sunduğu araç seçeneklerinden beklentinize en uygun aracı seçebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.