Bağdat'tan Ne Alınır?

Bağdat Alışveriş

Hala yapılandırma çalışmalarının devam ettiği şehirde; alışveriş merkezleri, mağazalar, dükkânlar ve pazarlar genellikle şehrin Green Zone bölgesinde yer alır. Bu bölgede, “downtown” denilen şehir merkezine giderek, pek çok dükkândan alışveriş yapabilirsiniz.

Zaman zaman büyük otellerde düzenlenen fuarlarda geleneksel el sanatı ürünleri ve halılar satışa sunulur. Maximall ve Al Mansur gibi büyük alışveriş merkezlerinin bulunduğu şehrin ara sokaklarında da birçok küçük mağaza bulunur.

Kozmetik ürünlerinin ve giyim eşyalarının satıldığı Muntanser Street, baharatlarıyla ünlü Rashid Street, el yapımı hediyelerin satıldığı Folklore Centre ve el yapımı kilimlerin satıldığı Clothiers Souq; Bağdat’ta alışverişin en sık tercih edilen rotaları arasındadır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.