SAYFA BAŞINA DÖN

Basel Otelleri: Basel'de Nerede Kalınır?

Basel otelleri

Basel’de konaklama için en çok tercih edilen bölgeler; Clara, Vorstadte, Old Town Grossbasel ve Old Town Kleinbasel’dir. Birbirine ve şehir merkezine oldukça yakın olan bu bölgelerde konaklamak gezinizi planlamanızı kolaylaştırır. Clara bölgesinde bulunan Hotel du Commerce, Pullman Basel Europe, Hotel Rheinfelderhof seçeneklerinizden bazıları.

Şehrin merkezindeki seçeneklerden bazıları ise; Hotel-D Design, Dorint Hotel Basel ve Hotel Wettstein’dir. Sakin bir bölge olan Vorstadte bölgesinde konaklama olarak Metropol Hotel ve Gast und Kulturhaus Der Teufelhof Basel’i de seçebilirsiniz.

Bunların dışında daha uygun bir konaklama seçeneği için yurt tarzında hizmet veren hostelleri de gözden geçirebilirsiniz.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.