SAYFA BAŞINA DÖN

Basel'e Nasıl Gidilir?

Basel Sokakları

Avrupa’nın küçük ama önemli şehirlerinden birisi olan Basel, her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehre direkt uçuşları bulunuyor. Uçak noktaları ve saatleri için Basel uçak bileti sayfasını ziyaret edebilir, Türkiye’de bulunan her şehirden Basel’a İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Basel Mulhouse Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Basel Mulhouse Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılıyor. Havalimanı çıkışından binebileceğiniz 50 numaralı otobüsle SBB tren istasyonuna vardıktan sonra şehir merkezine 20 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha konforlu bir ulaşım için ise taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Gezinizin tamamını konforlu kılmak isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti aracılığıyla seyahat tarihiniz ve amacınıza en uygun aracı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.