Basel'e Nasıl Gidilir?

Basel Sokakları

Avrupa’nın küçük ama önemli şehirlerinden birisi olan Basel, her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan şehre direkt uçuşları bulunuyor. Uçak noktaları ve saatleri için Basel uçak bileti sayfasını ziyaret edebilir, Türkiye’de bulunan her şehirden Basel’a İstanbul aktarmalı olarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Basel Mulhouse Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Basel Mulhouse Havalimanı’ndan şehir merkezine ulaşımda otobüs, taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılıyor. Havalimanı çıkışından binebileceğiniz 50 numaralı otobüsle SBB tren istasyonuna vardıktan sonra şehir merkezine 20 dakika gibi bir süre içerisinde ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha konforlu bir ulaşım için ise taksi seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Gezinizin tamamını konforlu kılmak isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti aracılığıyla seyahat tarihiniz ve amacınıza en uygun aracı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.