SAYFA BAŞINA DÖN

Basel'de Nerede Ne Yenir?

Basel yemekleri

İsviçre mutfağının özel lezzetlerini tadabileceğiniz Basel’de; Basler Mehlsuppe, Schlumbergerli, Hefegugelhopf ve Schoggiweggli gibi özgün tatları mutlaka denemelisiniz. Almanya ve Fransa’ya da sınırı bulunan ve üç ülkenin gastronomik özelliklerini taşıyan Basel mutfağını yakından keşfetmeye ne dersiniz?

Papet vaudois: Restauran Bel Etage, Restaurant Viertel-Kreis, Schlusselzunft Fondü, Basler lackerli: Nomad Eatery & Bar, Indigo Elephant, Spark Wine & Coffee Bar Biftek: Tender & Loins Steakhouse, 800 Premium Steakhouse, Mendoza Steakhouse

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.