SAYFA BAŞINA DÖN

Basel'den Ne Alınır?

Bassel Christmas Alışveriş

Basel’in merkezi Marktplatz ve şehrin Old Town bölgesi alışveriş yapmak için en uygun noktalardır. Kendiniz ve sevdikleriniz için uygun fiyatlı ve orijinal ürünleri bu bölgelerde yer alan dükkânlarda bulabilirsiniz. Ayrıca İsviçre’nin dünyadaki en önemli saat üretim merkezi olduğu da düşünülürse Basel’de oldukça iyi saatler alabilirsiniz. 172 yıllık bir dükkân olan Confiresie Sprüngli’den İsviçre çikolatası alabilir, Schweizer Heimatwerk’ten şehrin kimliğini yansıtan hediyelik eşyalar seçebilirsiniz. Basel’in en büyük alışveriş merkezini olan Manor’u dolaşarak, ünlü markalardan alışveriş yapabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.