SAYFA BAŞINA DÖN

Batman Otelleri: Batman'da Nerede Kalınır?

Batman Tarihi Hamamlar

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin en güzel şehirlerinden biri olan Batman, köklü geçmişi ve doğal güzellikleri ile misafirlerini büyülüyor. Batman’da konaklama seçenekleri şehrin merkezinde ve merkeze yakın bölgelerde bulunuyor. Ayrıca havalimanına yakın oteller de son zamanlarda tercih edilen konaklama seçenekleri arasında yer alıyor. Her kesime uygun otel, motel ve pansiyonları ile misafirlerini ağırlayan Batman’da konforlu ve lüks bir konaklama için The Ancient Mesopotamia Hotel ve Atlıhan Park Otel tercih edilebilir.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.