SAYFA BAŞINA DÖN

Batman'dan Ne Alınır?

Batman’da dokumacılık ve şile bezi işleme sektörü oldukça gelişmiştir. Hediyelik eşya açısından oldukça fazla seçeneğin bulunduğu Batman’da yöresel izler ürünlerin satıldığı pek çok dükkân bulunur. Özellikle kentin en eski çarşısı olarak bilinen Ulucami Çarşısı, hediyelik eşya almak isteyenlerin uğraması gereken yerlerin başında gelir. Gülistan Caddesi'nde bulunan Mısır Çarşısı ise baharat alışverişleri için önemli bir mekândır. Bunun yanı sıra Batman Park AVM’de ünlü markaların mağazalarını bulabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.