SAYFA BAŞINA DÖN

Batman'a Nasıl Gidilir?

Sanayi, ticaret ve turizm açısından gelişmiş şehirlerden biri olan Batman, yıl içinde yurt içinden ve yurt dışından pek çok misafiri ağırlar. Batman’a İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı Pegasus Hava Yolları’nın direkt seferleri bulunuyor. Diğer şehirlerden ise İstanbul aktarmalı olarak Batman’a ulaşım sağlanabiliyor. Uygun fiyatlarla Pegasus’tan Batman uçak bileti satın alarak, şehri ziyaret edebilirsiniz. 

UCUZ UÇUŞ BUL

Batman Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinden 7 km uzakta bulunan Batman Havalimanı’na belediye otobüsleri, taksi, araç kiralama ve HAVAŞ seçenekleri ulaşım sağlanıyor. Halk otobüsleri ile uçak saatlerine göre 11 farklı hat ile ulaşım sağlanabilir. Daha konforlu bir seyahat için Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilir, seyahat tarihinize göre sunulan araçlardan sizin için ideal olanı kiralayabilirsiniz. Dilerseniz, aracınızı Batman Havalimanı’ndan da teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.