SAYFA BAŞINA DÖN

Hurghada'dan Ne Alınır?

Turistik cazibe merkezi haline gelen kentte alışveriş için birçok seçenek bulunmaktadır. Bu seçeneklerin başında gelen Senzo Mall, Kızıldeniz bölgesinde yer alan en büyük AVM’dir. Sheraton Caddesi üzerinde yer alan birçok dükkândan hem kendiniz hem de sevdikleriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Bu cadde üzerindeki en meşhur mağaza ise Cleopatra Center’dır. Hediyelik eşya almak isterseniz; Mısır halıları, Orta Doğu baharatları, el yapımı takılar ve piramit bibloları bulabilirsiniz. Yerel ürünler için eski şehir kısmı Al Dahar’ı gezmekte fayda vardır.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.