SAYFA BAŞINA DÖN

Hurghada’ya Nasıl Gidilir?

Hurghada popüler bir turizm destinasyonu olduğu için hava yolu ile ulaşım oldukça kolaydır. Türkiye’den aktarmalı veya direkt uçuşlarla ulaşmak mümkündür. İstanbul’dan Hurghada’ya direkt uçuşlar 2 saat 45 dakika sürmektedir. Uçuş noktaları ve tarihlerini öğrenmek için Pegasus Havayolları Hurghada uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Hurghada Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehrin toplu taşıma ağı fazla gelişmemiş olduğu için havalimanından şehir merkezine ulaşımda taksi ve araç kiralama seçenekleri kullanılmaktadır. Şehir merkezine ortalama ulaşım süresi 15 dakikadır. Seyahatinizde araba kiralamak isterseniz, Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihleri ve beklentileriniz doğrultusunda sunulan araçlardan seçiminizi yaptıktan sonra, aracı Hurghada Havaalanı’nda teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.