SAYFA BAŞINA DÖN

Hurghada’ya Ne Zaman Gidilir?

Hurghada ne zaman gidilir

Hurghada’yı keşif için en ideal dönem ilkbaharda nisan-mayıs, sonbaharda ise ekim-kasım aylarıdır. Bu dönemlerde hem deniz sıcaklığı seviyesi yüksek olduğu için sualtı sporlarının tadını çıkarabilir hem de yaz ayları boyunca devam eden aşırı sıcağa maruz kalmamış olursunuz. Hurghada’yı gezmek için ortalama 2-3 gün yeterlidir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Hurghada’daki Festivaller

Hurghada’ya gitmek için festival dönemlerini de tercih edebilirsiniz. İşte şehirde düzenlenen festivallerden birkaçı:

  • Kıpti Yeni Yılı (Haziran)
  • Hurghada Uluslararası Festivali (Şubat)
  • Yat Yarışları ve Su Kayağı Festivali (Ekim)

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.