SAYFA BAŞINA DÖN

Konya Otelleri: Konya’da Nerede Kalınır?

Konya oldukça güçlü bir toplu taşıma ağına sahip. Tramvay ve otobüsler ile neredeyse her yere gidilebiliyor. Ayrıca Türkiye’nin diğer büyükşehirlerinden farklı olarak bisiklet oldukça önemli bir taşıt. Yaşlılar dahil olmak üzere birçok kişi bisiklet kullanmayı tercih ediyor ve bisiklet kiralamak ya da belediyenin sağladığı bisiklet hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolay. Ulaşım çok büyük bir dert olmadığı için şehir merkezine biraz daha uzak noktaları tercih edebilir ve konaklama ücretlerini düşürebilirsiniz.

Konya otelleri


Hilton Garden Inn Konya

Mevlana Müzesi’nin hemen yakınında olan otel, Yeşil Kubbe’yi görebileceğiniz bir manzaraya sahip. Özellikle üst katlarda bulunan odalar ise Konya şehir manzarası ile çok seviliyor. Otel, ücretsiz otopark, spor salonu ve restoran gibi birçok farklı hizmet sunuyor.

Adres: Aziziye Mah. Kışlaönü Sok No:4 42030 Karatay/Konya

Telefon: 0 332 221 60 00


Ibis Konya

Konya’da yer alan diğer zincir otellerden farklı olarak nispeten makul fiyatları ile öne çıkan Ibis Konya, çamaşırhane ve restoran gibi hizmetler sunuyor. Çevreyoluna çok yakın olması nedeniyle havalimanından ulaşım oldukça kolay ve hızlı.

Adres: Şeker Mah. Çevre Yolu Cad. No: 36 42080 Selçuklu/KONYA
Telefon: 0 332 223 03 00
 

Dedeman Konya Hotel
Konya’nın en lüks ve sevilen otellerinden olan Dedeman, içerisinde bulunan bar gibi sosyal alanlarla öne çıkıyor. Yüksek bir yapı olması nedeniyle Konya manzarasına sahip olan otel; havuz, ücretsiz otopark, spor salonu, restoran ve kuru temizleme gibi birçok hizmet sunuyor.

Adres: Esenler Mah. Sille Yolu Cad. 42080 Selçuklu/Konya
Telefon: 0 332 221 66 00


Novotel Konya

Konya’nın en beğenilen otellerinden olan Novotel, 200’e yakın oda ve yüzlerce çalışana sahip. Çevreyolu üzerinde yer alması nedeniyle havalimanına rahatlıkla ulaşılabiliyor. İçerisinde farklı mutfaklardan lezzetlerin sunulduğu Novoist Restoran bulunuyor.

Adres: Şeker Mah. Çevre Yolu Cad No:38 42080 Selçuklu/KONYA
Telefon: 0 332 223 42 00


Hich Hotel
200 yıllık bir yapının restore edilmesiyle hayata geçirilen bir proje olan Hich Hotel, Konya’nın kalbi sayılan Mevlana Müzesi’ne yürüme mesafesinde bulunuyor. 13 oda gibi kısıtlı bir kapasiteye sahip olması nedeniyle erken rezervasyon yapılması gerekiyor.

Adres: Aziziye Mah. Celal Sok. No:6 42030 Karatay/Konya
Telefon: 0 332 353 44 24

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.