SAYFA BAŞINA DÖN

Saraybosna Otelleri: Saraybosna'da Nerede Kalınır?

Saraybosna nerede kalınır?

Saraybosna’daki en eski yerleşim bölgeleri Znjan ve Ilıdza’dır. Şehre gelen turistler bu bölgelerde kalarak tarihi dokuyu hissedebilir. Bu bölgelerde kaldığınızda şehir merkezine ve bazı turistik bölgelere de yürüyerek ulaşabilirsiniz. Znjan ve Ilıdza bölgelerinde her bütçeye uygun konaklama alternatifleri bulunuyor. Saraybosna tatilinizde kalabileceğiniz diğer bölge ise Eski Şehir bölgesidir. Bu bölge şehir merkezidir. Otelleri genellikle 3 ve 4 yıldızlıdır. Saraybosna’nın merkezinde konaklamak isterseniz bu bölgedeki otelleri tercih edebilirsiniz.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.