SAYFA BAŞINA DÖN

Saraybosna’dan Ne Alınır?

Saraybosna ne nereden alınır?

Saraybosna’da yörenin kültürünü taşıyan pek çok el işi ürün vardır. Şehir merkezinde yer alan şirin ve küçük butiklerde Saraybosna’ya özgü geleneksel el işi ve tekstil ürünlerini satın alabilirsiniz. Başçarşı, Ferhadija Caddesi ve Marijin Dvor; Saraybosna’da alışveriş yapmayı sevenlerin mutlaka ziyaret etmesi gereken rotalardır. Özellikle Başçarşı’da bulunan Boşnak el sanatları oldukça göz kamaştırıcıdır. İnci takılar, bakırdan yapılan hediyelik eşyalar ve porselen gibi ürünleri satın alarak sevdiklerinize yöresel ürünler hediye edebilirsiniz.

Şehirde yöresel ürünlerin yanı sıra büyük mağazaların olduğu alışveriş merkezleri de bulunur; en popüler alışveriş merkezi BBI Center ve Saraybosna City Center’dır. Bu alışveriş merkezlerinde dünyaca ünlü pek çok markayı bulabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.