SAYFA BAŞINA DÖN

Saraybosna'ya Nasıl Gidilir?

Köklü geçmişi ve kendine özgü doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan Saraybosna’ya, Pegasus Hava Yolları’nın İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt uçuşları bulunur. İstanbul dışındaki şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak Saraybosna’ya gidebilirsiniz. Yılın her döneminde Pegasus Hava Yolları’ndan uygun fiyatlı Saraybosna uçak bileti bulabilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Saraybosna Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Nasıl Gidilir?

Saraybosna Havalimanı şehir merkezinden yaklaşık 9 km uzaklıkta yer alır. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda havaalanı servisleri bir diğer adıyla shuttle kullanılabilir. Ayrıca havalimanının yakınında bulunan Dobrinja durağından 15 dakikada bir kalkan 31 E sefer sayılı otobüs ve 103 numaralı troleybüs ile de şehir merkezine ulaşım sağlanabilir.

Daha rahat ve konforlu bir yolculuk için Pegasus araç kiralama sayfasına göz atabilir, seyahat tarihleriniz için sunulan araç seçeneklerini inceleyebilirsiniz. 


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.