Stockholm Otelleri: Stockholm'de Nerede Kalınır?

Stockholm otelleri ballroom

Stockholm’de konaklama konusunda oldukça rahat edebileceğinizi söyleyebiliriz. Şehrin merkezinde ve çevresinde kalabileceğiniz birçok otel bulunur. Şehirde kalabileceğiniz temel olarak 4 bölge var:

Normalm Bölgesi: Şehrin merkezini oluşturan bölgede yer alan otellerde konaklamayı seçerseniz, merkeze yakın müze ve turistik bölgeleri rahatça dolaşabilirsiniz. Bu bölgede en çok tercih edilen oteller arasında Central Hotel ve Sheriton Stockholm Otel yer alıyor.

Östermalm Bölgesi: Stockholm’un yüz ölçümü bakımından en büyük bölgesi olan Östermalm, sahile yakınlığı nedeniyle tercih edilir. Bu bölgede yer alan Hotel Diplomat ve Collector’s Victory Hotel seçeneklerin değerlendirebilirsiniz. 

Södermalm Bölgesi: Kent merkezine yakın bir konumda bulunan bölge cafeleriyle ünlüdür. Zengin konaklama seçenekleri ile ön plana çıkan bölgede Art Deco tarzıyla dikkat çeken Hotel Rival ve Login hotel seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Kungsholmen Bölgesi: Stockholm Belediye Binası’nın da yer aldığı bölge her kesime hitap eden konaklama seçeneklerine sahiptir. Bu bölgede yer alan Ciy Hostel ve Clarion Hotel Amarentam otellerini inceleyebilirsiniz. 

Bunlar dışında alternatifleri değerlendirmek isterseniz otellerin yoğun olarak bulunduğu Vasagatan ve Kungsgatan caddelerindeki otelleri de inceleyebilirsiniz. 


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.