SAYFA BAŞINA DÖN

Stockholm’e Ne Zaman Gidilir?

Stockholm ne zaman gidilir

Kuzeyde yer alsa da birçok Avrupa şehrinden daha sıcak ve güneşli olan Stockholm’u ilkbahar ve yaz aylarında rahatlıkla gezebilirsiniz. Stockholm hem tarihsel hem de kültürel olarak bölgenin en önemli şehirlerinden biri olduğu için şehirde gezebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. İskandinav kültürünü daha yakından tanımak isterseniz en az 3 gününüzü ayırmanızı öneriyoruz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Stockholm’daki Festivaller

Festival zamanları da Stockholm’a gitmek için iyi bir seçim olabilir. İşte Stockholm’da gerçekleşen festivallerden bazıları:

  • Stockholm Uluslararası Film Festivali (Eylül)
  • Stockholm Uluslararası Caz ve Blues Festivali (Kasım)
  • Stockholm Sokak Festivali (Temmuz)
  • Nobel Ödül Töreni (Aralık)

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.