Stockholm’den Ne Alınır?

Stockholm alışveriş ne nereden alınır?

Stockholm’ün modern ve eski şehir yapısının bir arada bulunması size ilginç bir alışveriş deneyimi yaşatacaktır. İlk olarak Gamla Stan bölgesinde Vasterlanggatan ve Österlanggatan adlı iki ana caddede birçok tasarım butik, hediyelik eşya ve kitap dükkanlarını ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Normalm bölgesinde ise Drottninggatan, paralelindeki Vasagatan, Kungsgatan, Hamngatan ve en lüks mağazalara ev sahipliği yapan Biblioteksgatan caddeleri bir diğer seçeneğiniz.

Bu caddeler dışında Stockholm’ün en büyük alışveriş merkezi olan Mall of Scandinavia veya her bütçeye uygun alışveriş seçeneği ile Ahlens City gibi alışveriş merkezlerini de tercih edebilirsiniz. Bir diğer seçeneğiniz ise şehrin hala kültürünü devam ettirdiği pazarlar. Sahil kenarına kurulan Hornstulls Marknad, Loppmarknaden adlı İskandinavya’nın en büyük bit pazarı ya da bir barın bodrum katında kurulan ilginç atmosferi ile ünlü Söderloppis Flea Market bunlardan bazıları.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.