SAYFA BAŞINA DÖN

Venedik'e Nasıl Gidilir?

İki tane havalimanı bulunan şehre en rahat ulaşım hava yoluyla sağlanmaktadır. Pegasus Hava Yolları ile tüm şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak Venedik’e ulaşım sağlayabilirsiniz. Uçuş tarih ve detayları için  Venedik uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Venedik Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine kara yoluyla 12 km, deniz yoluyla 10 km mesafede bulunan Marco Polo Havalimanı’ndan merkeze ulaşım için farklı alternatifler bulunur. Şehir merkezine yaklaşık 35 dakikada giden şehir otobüsleri en uygun fiyatlı ulaşım seçeneğidir. Özellikle yanınızda valiziniz yoksa ve ekonomik bir ulaşım aracı arıyorsanız ACTV şehir otobüsleri en uygun tercih olacaktır.

Saatte en az iki defa hizmet veren ATVO Express servis otobüsleri, havalimanından şehir merkezine ortalama 20 dakika içerisinde ulaşım sağlar. Marco Polo Havalimanı servis otobüsü zaman çizelgesine bakarak seyahatinizi planlayabilirsiniz. Deniz yoluyla da şehre ulaşım sağlamak mümkündür. Deniz botları ya da biraz daha yüksek ücretlerle çalışan deniz taksileri, 25 dakikalık keyifli ve şehrin ruhuna yakışan bir yolculuk ile şehir merkezine ulaşım sağlar.

Eğer daha keyifli ve konforlu bir seyahat deneyimi tercih ederseniz araç kiralamayı düşünebilirsiniz. Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret ederek, seyahat tarihinize göre sunulan araç seçenekleri arasından ideal aracınızı bulabilirsiniz. Kiralayacağınız aracı havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.