SAYFA BAŞINA DÖN

Kazablanka Otelleri: Kazablanka'da Nerede Kalınır?

Kazablanka otelleri

Kazablanka’da seyahat amacına göre çeşitli bölgeler ve bu bölgelerde birçok otel bulunuyor. Atlas Okyanusu manzaralı ve sakin bir tatil isterseniz Korniş Bölgesi ya da Maarif Bölgesi’ndeki otelleri tercih edebilirsiniz. Sahil kenarında bulunan bu bölgede çeşitli parklar ve dinlenme alanları yer alıyor.

Şehir merkezindeki tarihi yerler ya da meşhur pazarları gezip Kazablanka’nın dokusunu hissetmek istiyorsanız Rue Bölgesi’ndeki otellerden birini tercih edebilirsiniz. Bu bölgedeki oteller şehir merkezindeki önemli noktalara yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Kazablanka’ya sadece iş seyahati için geldiyseniz ve havalimanına yakın olmak isterseniz Atlas Havalimanı Oteli’nde konaklayabilirsiniz.

Şehirde lüks otellerin yanı sıra butik oteller ya da pansiyonlar da yer almakta. Uygun fiyata temiz ve konforlu bu seçenekler arasından birini tercih edebilirsiniz. Kazablanka’da ev ya da apart kiralama seçenekleri de mevcut. Ancak şehirde gezmek için 1-2 gün yeterli olduğundan genellikle turistler tercihini otellerden yana kullanıyor.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.