Kazablanka Otelleri: Kazablanka'da Nerede Kalınır?

Kazablanka otelleri

Kazablanka’da seyahat amacına göre çeşitli bölgeler ve bu bölgelerde birçok otel bulunuyor. Atlas Okyanusu manzaralı ve sakin bir tatil isterseniz Korniş Bölgesi ya da Maarif Bölgesi’ndeki otelleri tercih edebilirsiniz. Sahil kenarında bulunan bu bölgede çeşitli parklar ve dinlenme alanları yer alıyor.

Şehir merkezindeki tarihi yerler ya da meşhur pazarları gezip Kazablanka’nın dokusunu hissetmek istiyorsanız Rue Bölgesi’ndeki otellerden birini tercih edebilirsiniz. Bu bölgedeki oteller şehir merkezindeki önemli noktalara yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Kazablanka’ya sadece iş seyahati için geldiyseniz ve havalimanına yakın olmak isterseniz Atlas Havalimanı Oteli’nde konaklayabilirsiniz.

Şehirde lüks otellerin yanı sıra butik oteller ya da pansiyonlar da yer almakta. Uygun fiyata temiz ve konforlu bu seçenekler arasından birini tercih edebilirsiniz. Kazablanka’da ev ya da apart kiralama seçenekleri de mevcut. Ancak şehirde gezmek için 1-2 gün yeterli olduğundan genellikle turistler tercihini otellerden yana kullanıyor.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.