SAYFA BAŞINA DÖN

Kazablanka'ya Nasıl Gidilir?

Dünyanın her yerine seyahat etme imkânı sunan Pegasus, İstanbul’dan direkt olarak Kazablanka’ya uçuş sağlıyor. Alacağınız Kazablanka uçak bileti ile Muhammed V. Uluslararası Havalimanı’na yaklaşık beş saatte varmak mümkün.

UCUZ UÇUŞ BUL

Muhammed V. Uluslararası Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Fas’ın en yoğun havalimanı olan Muhammed V. Uluslararası Havalimanı, Kazablanka’nın 30 km güneydoğusunda yer alıyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşım seçeneklerinde ise tren, otobüs, taksi ve araç kiralama bulunuyor.

Havalimanından şehir merkezine tren ile gitmek mümkün. Terminal 1’den 04.55-22.55 arasında saat başı kalkan tren ile şehir merkezine ulaşım yaklaşık 45 dakika sürüyor.

CTM otobüs firmasının işlettiği otobüsler ile havalimanından şehir merkezine gidilebilir. Terminal 1’den her saat kalkan otobüsler ile şehir merkezine yaklaşık 1 saatte varılıyor.

Diğer seçeneklerin yanı sıra rahat bir ulaşım sağlamak için havalimanındaki beyaz taksiler kullanılabilir. Şehir merkezine ulaşım taksiler ile yaklaşık 40 dakika sürüyor.

Şehir merkezine kendi özel aracınız ile gitmek isterseniz ise Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz tarihler ve özelliklere göre birçok araç çeşidi sunan Pegasus hem daha hızlı hem de daha rahat bir ulaşım keyfi yaşatıyor. Havalimanından teslim alabileceğiniz araç ile dilediğiniz her noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.