SAYFA BAŞINA DÖN

Kazablanka Şehir İçi Ulaşım

Kasablanka şehir içi ulaşım

Şehir içinde farklı noktalara ulaşım sağlamak için, taksi, otobüs ya da tramvay seçenekleri bulunuyor. Kazablanka’da beyaz ve kırmızı 2 çeşit taksi türü var. Beyaz taksiler kırmızı taksilere göre daha pahalı olsa da daha hızlı ulaşım sağlamak için kullanılabilir çünkü kırmızı taksiler dolmuş taksi olarak hizmet veriyor. İçindeki müşteri varken başka müşteri de alabilen taksilerde taksimetre açılmıyor. Bu yüzden de binmeden önce gidilecek yer için pazarlık yapılması gerekiyor.

Tramvay ile şehir içinde ulaşım sağlayacaksanız ise Kazablanka Belediyesi’nin web sitesinden hem tramvay güzergâh bilgilerini hem de şehirdeki banka, otel, sağlık ve elçilikler gibi önemli noktaları haritadan inceleyebilirsiniz. Tramvay ile yolculukta Rechargable Card kullanılıyor. Uygun fiyata ulaşım sağlamak için kullanılabilecek bu kadar tramvay istasyonlarından temin edilebilir.

Şehir içinde otobüs ile yolculuk ise otobüslerin kötü durumda olması nedeniyle genellikle yerel halk tarafından tercih ediliyor.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.