SAYFA BAŞINA DÖN

Zürih Şehir İçi Ulaşım

Zürih şehir içi ulaşımı oldukça gelişmiş bir yapıya sahiptir. S-Bahn olarak bilinen banliyö treni, tramvay, otobüs, bisiklet ve taksi en çok kullanılan ulaşım seçenekleri arasında yer alıyor. Banliyö trenleri, şehrin en uzak noktasına gitmek isteyenlerin tercihi oluyor. Otobüs hatları gecenin ilerleyen saatlerine kadar seferlere devam ediyor. Zürih şehrinde, yaklaşık 300 metre aralıklarla bir otobüs veya tramvay durağına rastlayabilirsiniz.

Zürih'te ulaşım olanakları

Gelişmiş bir ulaşım ağına sahip olan şehrin duraklarında zaman çizelgesi bilgilerini, bir sonraki bağlantıları, bölge haritasını ve bilet makinesini görebilirsiniz. Bilet makinelerinden gitmek istediğiniz bölge için saatlik ya da günlük biletler satın alabilirsiniz. Uzun süreliğine şehre geldiyseniz günlük kartlar yerine Zürih Kartı temin edebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.