SAYFA BAŞINA DÖN

Zürih'te Nerede Ne Yenir?

Zürih yemekleri

Fransız, Alman, İtalyan ve İsviçre mutfağının bir harmanı olarak değerlendirilebilen Zürih mutfağı, oldukça zengindir. Özellikle et ve et ürünlerinin tercih edildiği mutfakta, et dışında en çok tüketilen besinler lahana, kabak, peynir ve patatestir. Dana eti, mantar ve sos kullanılarak pişirilen Zurigschnatzlets ve dillere destan tatlı seçeneği Fondü mutlaka denenmesi gereken lezzetlerin başını çekiyor. Şehrin hemen hemen her noktasında restoran görebilmeniz mümkün.

  • Zurigschnatzlets: Didi’s Frieden, Blindekuh,
  • Spaetzle (İsviçre makarnası): Le Dezaley, Lindenhofkeller, Spaghetti Factory
  • Fondü: Plüsch, Odeon, Babu’s Baker
  • Bratwurst: Rolli's Steakhouse
  • Sauerkraut: Swiss Chuchi
  • Bagel, zopf ve bürli: Kronenhalle
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.