SAYFA BAŞINA DÖN

Zürih'e Nasıl Gidilir?

Pegasus Hava Yolları'nın, Avrupa'nın en gelişmiş şehirlerinden olan Zürih'e, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan direkt seferleri bulunuyor. Diğer şehirlerden İstanbul aktarmalı olarak ulaşabileceğiniz şehre seyahat etmek isterseniz, Pegasus Hava Yolları Zürih uçak bileti sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Zürih Havalimanı'ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Zürih Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra pek çok farklı ulaşım aracıyla kent merkezine gidebilirsiniz. Şehrin her noktasına giden banliyö trenleri en sık tercih edilen ulaşım aracıdır. Terminal binasının alt katından yola çıkarak binebileceğiniz S2 ve S16 hatlarıyla 10-12 dakikada şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 10 dakikada bir gelen trenler, 05.00 ile 00.30 arasında hizmet verir.

Bir diğer ulaşım seçeneği olan 10 numaralı tramvay hattı, Zürih Üniversitesi ve Teknoloji Enstitüsü gibi önemli duraklardan geçerek şehir merkezine ulaşım sağlar. Şehir merkezine ortalama yolculuk süresi yaklaşık 35 dakikadır.

Biletler havalimanı geliş salonlarındaki otomatik makinelerden satın alınabilir. Ayrıca tüm kamu hatlarında sınırsız ulaşım içeren ZurichCard'ı satın alabilirsiniz. Havaalanı ve şehir merkezi arasındaki servisler, sizi 30-40 dakika içinde Zürih şehir merkezine götürür. Saat başı kalkan shuttle servisleri, otel bölgelerine ulaşım için sıklıkla tercih edilmektedir.

Daha konforlu bir seyahat deneyimi için Pegasus araç kiralama sayfasını ziyaret edebilir, seyahatiniz için ideal aracı kiralayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.