SAYFA BAŞINA DÖN

Zürih'ten Ne Alınır?

Alışveriş için Limmat Nehri ve Niederdorf bölgesi boyunca uzanan butiklere ve hediyelik eşya dükkânlarına uğrayabilirsiniz. Zürih'te yörenin mükemmel çikolatalardan satın alabilir ve sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Özellikle çikolata için Lindt ve Max Chocolatier dükkanlarını mutlaka gezmelisiniz. Ağaç evi guguklu saatleri, İsviçre çakısı, yöresel peynirler ise diğer hediye alternatiflerinden.

Zürih'ten ne alınır

Şehrin en gözde alışveriş merkezleri Bahnhofstrasse Caddesi üzerinde yer alır. Oyuncakçıları ile de meşhur olan bu caddede satılan el oyması ahşap oyuncaklar turistlerin ilgi odağıdır. Değerli metalleri işleme konusunda uzman olan Zürih’te saat dışında kolye, bileklik, küpe gibi takı çeşitlerinden de hem kendiniz hem de sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.