SAYFA BAŞINA DÖN

Eindhoven Şehir İçi Ulaşım

Eindhoven şehir içi ulaşım

Eindhoven şehir içi ulaşımında otobüs ve bisiklet kullanılıyor. Şehirde düz yollar bulunduğu için yerel halk çoğunlukla bisikleti tercih ediyor. Şehirde yolların birçoğu trafiğe kapalı olduğundan otobüslerle her yere gitmek mümkün olmuyor. Şehrin ufak olması ve gezilecek yerlerin belirli bölgelerde toplanmış olmasından dolayı şehir içinde yürüyerek de istenilen yere varmak mümkün.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus BolBol hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.