SAYFA BAŞINA DÖN

Eindhoven'da Nerede Ne Yenir?

Hollanda; kendine ait mutfak kültürü olmasa da dünya mutfağının seçkin lezzetlerinde oldukça iddialı. En meşhur yiyeceği peynirin yanı sıra patates ve sebzeye ağırlık veren Hollandalılar kırmızı et ve balığı da çok sık tüketiyor.

Eindhoven'da ne yenir?

Eindhoven’daki restoranlarda çeşitli kültürlerin lezzetlerini tadabileceğiniz gibi Türk mutfağına özel lezzetleri de bulabilirsiniz.

Eindhoven'da hangi restoranda ne yiyebileceğiniz konusunda birkaç öneri:

Dijk9: Felemenk ve Fransız mutfağı

Oriëntal Green House: Çin, Japonya, Endonezya mutfağı

Meneer Frits: Felemenk mutfağı ve deniz mahsülleri

Ege: Akdeniz ve Türk mutfağı

Turks Specialiteiten Restaurant Turkoise: Türk mutfağı

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.