SAYFA BAŞINA DÖN

Eindhoven'a Nasıl Gidilir?

Türkiye’yi dünya ile buluşturan Pegasus, İstanbul’dan direkt olarak Eindhoven’a uçuş sağlıyor. Eindhoven uçak bileti alarak yaklaşık 4 saatte Hollanda’nın Eindhoven Havalimanı’na ulaşmanız mümkün.

UCUZ UÇUŞ BUL

Eindhoven Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Her yıl 2 milyondan fazla yolcuya hizmet veren ve şehrin en büyük havalimanı olan Eindhoven Havalimanı şehir merkezine 8 km uzaklıkta bulunuyor. Havalimanından şehir merkezine ulaşımda ise otobüs, tren, taksi veya araç kiralama seçeneklerinden biri tercih edilebilir.

Şehir merkezine havalimanından kalkan 400 ve 401 numaralı otobüsler ile gidilebilir. 06.00-00.30 saatleri arasında 15 dakikada kalkan otobüsler ile şehir merkezine ulaşım 15-20 dakika sürüyor.

Havalimanından Hollanda’nın hemen hemen her şehrine tren ile ulaşmak mümkün. Trenlerin kalkış saatleri ise yolcu popülasyonuna göre hafta içi ve hafta sonu değişkenlik gösteriyor.

Şehir merkezine kesintisiz bir şekilde ulaşım sağlamak için havalimanı ile anlaşması bulunan taksiler de kullanılabilir. 7/24 hizmet veren Connexxion taksi firmasının taksileri ile şehir merkezine yolculuk yaklaşık 15 dakika sürüyor.

Hızlı ve konforlu bir ulaşımın yanı sıra size özel bir aracınızın olmasını istiyorsanız Pegasus araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Dünyanın her yerinde anlaşmalı firmaları ile kusursuz bir hizmet sunan Pegasus araçlarını havalimanından teslim alarak şehirdeki istediğiniz her noktaya kolay ulaşım sağlayabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.