SAYFA BAŞINA DÖN

Eindhoven'dan Ne Alınır?

eindhoven-kilise-sokak-alisveris

Eindhoven’da hediyelik eşya ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz dükkânlarının dışında birçok markanın yer aldığı alışveriş merkezleri de bulunuyor.

Bünyesinde çeşitli mağaza ve restoranların yer aldığı De Admirant kentin en meşhur alışveriş merkezi. Emmasingel Caddesi üzerinde 101 metre uzunluğundaki binası ile dikkat çeken alışveriş merkezi şehir merkezine olan yakınlığı ile de oldukça talep görüyor. De Admirant dışında şehirde Heuvel Galerie, Woensel XL, Piazza Center ve Kruisstraat alışveriş merkezleri de bulunuyor.

Organik tarıma düşkünseniz ve tarladan direkt olarak sofranıza gelen ürünleri tercih ediyorsanız Oirschotsedijk Caddesi’inde bulunan Philips Fruittuin’den alışveriş yapabilirsiniz.

Heuvel Galerie AVM içerisinde bulunan Valentino Art & Design mağazasından ya da Torenallee Caddesi’ndeki Urban Shopper mağazasından çeşitli ve farklı hediyelik eşyalar alarak sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Eindhoven'dan ne alınır?

Eindhoven’a özgü hediyelik eşya pek bulunmasa da Hollanda’nın meşhur tekerlek peynirlerinden alabilirsiniz. Kentte peynir almak için en çok tercih edilen yerlerden biri ise Bergstraat Caddesi üzerindeki Jokkmokk dükkânı.

 

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.