SAYFA BAŞINA DÖN

Nürnberg Otelleri: Nürnberg'de Nerede Kalınır?

Nürnberg nerede kalınır

Pegnitz Nehri ile ikiye bölünmüş olan şehirde; güneyde Alstadt St. Lorenz, kuzeyde ise Alstadt St. Sebald bölgeleri bulunur. Bu iki bölge de konaklama için oldukça uygun bölgelerdir. Pegnitz Nehri’ne yaklaştıkça otel fiyatları artış gösterir.

Şehir merkezine yakında kalmak isterseniz Hotel dasPaul, Ringhotel Loew’s Merkur ve RentMoWo otellerini tercih edebilirsiniz.

Diğer konaklama seçenekleri için otellerin yoğunlukta bulunduğu Königstrase Caddesini de gözden geçirebilirsiniz. Bunların dışında daha uygun fiyatlı bir seçenek olan ve yurt tarzında hizmet veren hostelleri seçerek de daha makul fiyatlı bir gezi planı oluşturabilirsiniz.


OTEL REZERVASYONU YAP

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.