Nürnberg'e Nasıl Gidilir?

Almanya’nın önemli şehirlerinden birisi olan Nürnberg’e; Türkiye’den Pegasus Havayolları'nın düzenlediği uçak seferleri ile İstanbul Sabiha Gökçen, İzmir ve Antalya hava limanlarından direkt, diğer şehirlerden ise İstanbul, İzmir ve Antalya aktarmalı olarak rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Uçuş tarihleri ve detayları için Nürnberg uçak bileti sayfasını inceleyebilirsiniz.

UCUZ UÇUŞ BUL

Nürnberg Havalimanı’ndan Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine 8 km gibi oldukça yakın bir mesafede yer alan havaalanından şehir merkezine ulaşımınızı; U2 metro hattı ile 10 dakikada veya 32 numaralı otobüsleri kullanarak 45 dakikada sağlayabilirsiniz. Daha rahat bir ulaşım için havaalanının çıkış kapısında yer alan taksileri de kullanabilirsiniz. Nürnberg Havaalanı’ndan şehir merkezine ulaşımın detayları için toplu ulaşım sayfasını gözden geçirebilirsiniz.

Seyahatinizin tamamını daha konforlu kılmak isterseniz Pegasus araç kiralama hizmeti sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Seyahat tarihleriniz doğrultusunda sunulan araç seçenekleri içinden ideal aracınızı seçebilir, havalimanından teslim alabilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.