SAYFA BAŞINA DÖN

Nürnberg'den Ne Alınır?

Nürnberg alışveriş

Noel Pazarı ile ünlü bir şehir olan Nürnberg, bu dönemde yaklaşık 2 milyon ziyaretçi ağırlar. Kurulan bu pazarlarda, oldukça ilginç gösteriler eşliğinde alışveriş yapabilirsiniz. Noel döneminde mutlaka ziyaret etmeniz gereken bu pazarlardan yerel gıdalar satın alabilirsiniz.

Şehrin diğer dönemlerindeki en önemli alışveriş noktaları ise Pegnitz Nehri kıyısında bulunan Breite Fruaentor, Karalinenstrabe ve Kaiserstrasse caddeleridir. Bu caddelerde her konseptte dükkânı rahatlıkla bulabilirsiniz. Eğer hediyelik eşya almak isterseniz Hauptmark’a uğramalısınız.

Noel dönemi ile ünlü olan şehirde bölgeye özgü Noel süslemeleri veya Käthe isimli dükkândan “zwetschgenmännle” adlı ufak boyutlarda ve farklı şekillerde tasarlanan bebeklerden satın alabilirsiniz.

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.