SAYFA BAŞINA DÖN

Nürnberg'e Ne Zaman Gidilir?

Nürnberg nehir

Karasal iklimin hâkim olduğu Nürnberg şehrinde yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçer. Bu iklim şartları göz önünde bulundurulduğunda şehri ziyaret etmek için en uygun dönemler mayıs ve eylül aylarıdır. Şehri önemli bölgelerini gezebilmek ve sosyal yapısını keşfedebilmek için 2-3 günlük bir gezi planı yapılması tavsiye edilir.

UCUZ UÇUŞ BUL

Nürnberg’deki Festivaller

Nürnberg özellikle Noel Festivali ile ünlü olan bir şehirdir. Yılın diğer dönemlerinde ise kültürel ve tarihi olarak düzenlenen farklı festivaller bulunur. Gezinizi bu festival dönemlerinde planlayarak şehrin farklı ve renkli atmosferine tanıklık edebilirsiniz.

  • Nürnberg Noel Festivali (Aralık)
  • Nürnberg Folk Festivali (Nisan)
  • Franconian Bira Festivali (Mayıs)
  • Nürnberg Old Town Festivali (Eylül)
Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.