SAYFA BAŞINA DÖN

Nürnberg Şehir İçi Ulaşım

Nürnberg metro

Nürnberg şehir içi ulaşım konusunda oldukça gelişmiş bir şehirdir. Otobüs, tramvay ve metro seçeneklerinden oluşan VGN adlı ulaşım hattı sayesinde rahatça gezinizi planlayabilirsiniz. Otobüs ve tramvay hatları birbirine bağlı şekilde çalışır. Elektronik bilet alarak şehrin her yerine bu hatlarla ulaşabilirsiniz.

Şehrin her bölgesine ulaşım sağlayan U1, U11, U2, U21 ve U3 metro hatlarıyla da gezinizi konforlu bir şekilde planlayabilirsiniz.

Detaylar için tüm ulaşım hatlarını bir arada görebileceğiniz Nürnberg şehir içi ulaşım sayfasını gözden geçirebilirsiniz.


ARAÇ KİRALA

Merhaba,

Uçuş arama servisin şu an meşgul gibi gözüküyor. Dilersen sayfayı tekrar yenile veya aşağıdaki linkten alternatif uçuş arama sayfamızdan devam et.

Merhaba,

Sistemlerimizde yaşanan teknik bir aksaklık nedeniyle biletleme ve Online Check-in işlemlerimizde problem yaşanmaktadır. Online Check-in işleminde problem yaşarsanız, lütfen uçuşunuzdan 3 saat önce havalimanında olunuz.

We are experiencing problems in our ticketing and online check-in systems. If you have any problems while doing online check-in, please plan to be at the airport 3 hours before your flight.

Pegasus BolBol ayrıcalıklarından yararlanabilmeniz için onayınıza ihtiyacımız var.

Beyan ettiğim bilgilerin doğruluğunu onaylıyor ve Pegasus BolBol Genel Kural ve Koşşullarını ve Pegasus Hava Yolları Gizlilik Kurallanrını kabul ediyorum.

Uçuşlarını ekle, puan kazan
Pegasus Plus hesabınızı kullanmadan aldığınız uçuşları hesabınıza ekleyerek, bu uçuşlardan da puan kazanın.